Produkty SOMMER

Produkty SOMMER

+421 944 103 138 (objednávky), +421 949 235 257 (fakturácia), +421 905 703 818 (dovoz-montáž)

Spoločnosť SOMMER ponúka nespočetné množstvo možností, ako si uľahčiť každodenný život. Otvorte si bránu pohodlne pomocou rádiového ovládacieho systému, zapnúť/vypnúť svetlo alebo otvoriť garážovú bránu? S kvalitnými výrobkami SOMMER žiadny problém!

Portfólio produktov SOMMER zahŕňa hlavne: pohony garážových brán, pohony podzemných garážových brán, pohony vstupných brány, diaľkové ovládanie, Smart Home, systémy kontroly prístupu, pohon rolety a markízy, ovládanie rolovacích dverí, pohony priemyselných brán, bariérové systémy.

Skupina SOMMER zahŕňa spoločnosti SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH, Triebenbacher Betriebsgesellschaft mbH, APERTO Torantriebe GmbH, Groke Türen GmbH, metaku Metall- und Kunststoffbau GmbH a DOCO International BV Sme prítomní na globálnom trhu prostredníctvom svojich pobočiek a zastúpení. Našou silnou stránkou je veľmi vysoká kvalita a perfektný servis.


Pohony garážových brán

Pohony garážových brán

Všetky naše pohony garážových brán sú vybavené nami vyvinutým systémom rotačného pohonu. Vďaka tomu sa vyznačujú tichým chodom a odolnosťou. Motorový vozík sa pohybuje pozdĺž napnutej reťaze, aby sa nestratilo trenie a sila. Naše pohony garážových brán navyše nevyžadujú žiadnu údržbu. Pohony garážových brán  SOMMER base + a pro + sú ďalším vývojom osvedčenej koncepcie pohonu SOMMER so súbežným motorom. Inteligentný vozík ponúka dostatok priestoru na pripojenie mnohých doplnkov. Samostatný radič pohonu SOMMER pro + ponúka ešte väčšiu flexibilitu a pohodlie.


Aktuálne katalógy nájdete na tomto odkaze...

Pohony podzemných garážových brán

Pohony podzemných garážových brán

Pohony brán pre hromadné a podzemné garáže musia byť veľmi odolné. Pracujú neustále každý deň a málokedy majú prestávku. Pohony SOMMER boli vyvinuté nielen pre bežné použitie, ale aj pre dlhodobú prevádzku. Sú mimoriadne pevné a odolné a mimoriadne ľahko sa inštalujú a nastavujú. To je výhoda pre používateľa aj pre inštalatéra.


Aktuálne katalógy nájdete na tomto odkaze...

Pohony vstupnej brány

Pohony vstupnej brány

Pamätá si niekto televízor bez diaľkového ovládača? Je ťažké si to predstaviť. Vodič napriek tomu vystúpi z auta, namáhavo ručne otvorí bránu, prejde 5 m a vráti sa späť, aby bránu opäť zavrel. Alebo - pre pohodlie - nechá bránu neustále otvorenú, aby mohol každý vstúpiť do zápletka. Vďaka moderným pohonom pre vstupné brány sú takéto situácie minulosťou. Sú už dlho dostupné a rýchlo sa inštalujú. Postačí krátke stlačenie tlačidla a brána sa otvorí alebo zatvorí úplne automaticky. Medzi pohonmi pre vchodové a vonkajšie brány sú pohony pre krídlové brány a pohony pre posuvné brány. Podľa vašich požiadaviek u nás nájdete ten pravý disk. Môžete si dovoliť také každodenné pohodlie.


Aktuálne katalógy nájdete na tomto odkaze...

Rádiové systémy

Rádiové systémy

Ľahké a pohodlné ovládanie aplikácií prostredníctvom rádia! Rádiové produkty SOMMER môžete použiť jednotlivo vo svojich štyroch stenách na záhrade alebo v garáži. Budete prekvapení, ako sa dá všetko ovládať rádiom a koľko komfortu môžete získať. Ďalšia výhoda: ľahká, rýchla a lacná inštalácia. Nie je potrebné žiadne namáhavé a nákladné kladenie káblov. Ušetrí vám čas a peniaze! Diaľkové ovládanie markízy, rolety a pohonov brán. Diaľkové ovládanie wellness a zábavných miestností vo vašich vlastných štyroch stenách. Diaľkové ovládanie elektrických a elektronických zariadení v domácnosti. Diaľkové ovládanie aplikácií v záhrade a celom domácom prostredí.


Aktuálne katalógy nájdete na tomto odkaze...

Smart Home

Smart Home

Spoľahlivé a bezpečné riešenia pre integráciu brán do domácich automatizačných systémov. Pohodlné ovládanie pohonov brány SOMMER cez smartphone, tablet alebo počítač. Doma alebo mimo domu. Všetky funkcie a činnosti spojené s prevádzkou brány sú vždy k dispozícii.


Aktuálne katalógy nájdete na tomto odkaze...

Systémy kontroly prístupu

Systémy kontroly prístupu

Navrhujeme moderné riešenia, ktoré zaručujú vysoký komfort aj maximálnu bezpečnosť. Okrem klasických prístupových systémov využívajúcich kľúče alebo karty ponúka spoločnosť SOMMER aj systémy kontroly prístupu. Umožňujú veľmi ľahké otváranie pomocou odtlačku prsta alebo číselného kódu. To zaručuje, že všetci používatelia dostanú svoje osobné, jedinečné prístupové práva. Maximálna bezpečnosť a už žiadne nervy zo zabudnutia alebo straty kľúčov.


Aktuálne katalógy nájdete na tomto odkaze...

Pohon rolety a markízy

Pohon rolety a markízy

Existuje veľa argumentov v prospech inštalácie rúrkového motora SOMMER - tak pre dodatočné vybavenie väčšiny existujúcich roliet a markíz, ako aj pre novo inštalované. Vďaka použitiu nekomplikovanej a zároveň pokrokovej technológie sa naše roletové a markízové ​​pohony osvedčili už roky.


Aktuálne katalógy nájdete na tomto odkaze...

Ovládače rolovacích brán

Ovládače rolovacích brán

Riadiaca jednotka motora SOMMER RDC Vision + je vhodná pre súkromné ​​aj priemyselné použitie. RDC Vision + ponúka vysoký stupeň pohodlia a bezpečnosti počas prevádzky, ako aj počas inštalácie a konfigurácie. Rôzne možnosti nastavenia a rozšírenia otvárajú úplne nové možnosti.


Aktuálne katalógy nájdete na tomto odkaze...